تبلیغات
اس ام اس - تقلب در انتخابات
جمعه 22 آبان 1388

تقلب در انتخابات

   نوشته شده توسط: زینب کریمی    نوع مطلب :گالری عکسهای خفن ،مطالب دیگر "متفرقه" ،

گفت: مگر مهندس موسوی ادعا نمی كند كه در انتخابات تقلب شده است و مگر در بیانیه ای كه در آخرین ساعات روز 22خرداد یعنی ساعت 11 شب منتشر كرد درخواست ابطال انتخابات را نكرده بود؟!
گفتم: خب! معلومه كه چنین درخواستی كرده بود. بیانیه او موجود است.
گفت: بنابراین چرا روز 23 خرداد یعنی یك روز بعد اعلام پیروزی كرده و از مردم برای شركت در جشن پیروزی دعوت كرد!
گفتم: چه عرض كنم؟! اگر به قول ایشان در انتخابات تقلب شده باشد نتیجه آن هم باید باطل باشد نه این كه اول بگوید تقلب شده و بعد اعلام كند كه خودش پیروز شده است!
گفت: احتمالا اطرافیان وی دستورالعملی كه از بیرون صادر شده بود را ترجمه نكرده در اختیار او قرار داده اند و او هم به جای اینكه اول اعلام پیروزی كند و بعد اعلام تقلب، اشتباهاً اول اعلام تقلب كرده و بعد اعلام پیروزی و... بدجوری خیط كاشته.
گفتم: ناپلئون مطابق عادت از سربازانش 3سوال می كرد. اول؛ چند سال است خدمت می كنی؟ دوم؛ چند سال داری؟ و سوم؛ مرا بیشتر دوست داری یا كشورت را. یكی از سربازان كه «كر» بود جواب سوال ها را از پیش آماده كرده بود ولی از بخت بد او ناپلئون سوالات را جا به جا مطرح كرد و اول پرسید؛ چند سال داری؟ سرباز گفت؛ 2 سال قربان! ناپلئون با تعجب پرسید؛ چند سال است خدمت می كنی؟ سرباز گفت؛ 23 سال قربان! ناپلئون كه از كوره در رفته بود پرسید؛ مرا مسخره كرده ای یا خودت را؟ و سرباز گفت؛ هر دو را قربان!!


برچسب ها: میر حسین موسوی ، بیانیه شمار 16 خطاب به ملت ایران ، موسوی دروغ گو ، خاتمی خائن ، میر حسین خائن ، جنبش سبز ، سبز ، دیکتاتور ،